Programy Odchudzające

Z nami zdążysz przed latem. Przemiana w 60dni.

[obecnie program zakończony]

 

Nie musisz być świetny, by zacząć, ale musisz zacząć, by być świetnym…

Ile razy zaczynałaś się odchudzać? Ile razy myślałaś, od poniedziałku zacznę na nowo? Ile razy miałaś ochotę płakać bo Twoje starania i wyrzeczenia nie przynosiły długotrwałych rezultatów?

Zapewne zastanawiasz się od czego powinnaś zacząć i co zrobić by wytrwać w postanowieniach.

Program ,który opracowaliśmy jest dla kobiet ,które pragną zmienić raz na zawsze swoje życie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak powinnaś prawidłowo się odżywiać , jak ćwiczyć, oraz w jaki sposób zmienić swoje nawyki, ten program jest właśnie dla Ciebie!

W  programie, który opracowaliśmy nauczysz się zdobywać nowe umiejętności . Tak jak w nauce chodzenia. Krok po kroku. Pamiętasz ile razy ponosiłaś porażkę, upadając i nabijając sobie guza? Jednak się nie poddałaś a efektem tego było coraz sprawniejsze stąpanie. I tak po chwili nauczyłaś się chodzić i biegać…tak samo jest ze  zmianami, które dotyczą Naszego życia. Nauczę Cię krok po kroku dbać o siebie. Przekaże Ci wiedzę, o tym jaka żywność Ci służy, a jaka nie.  Pomogę abyś wreszcie zrozumiała ,że wewnętrzna zmiana zależy tylko od Ciebie…musisz tylko chcieć!

U NAS!! Program 60dni.

Obejmuje

 • Warsztaty co tydzień ( zdrowego żywienia oraz rozwoju osobistego)
 • Opiekę Coach’a
 • Dietę
 • Dokładne pomiary co 2 tygodnie
 • Kontrolę żywienia
 • Specjalny trening obwodowy z Trenerem Personalnym
 • Karnet Open na 2 miesiące (nielimitowany)

 

Warsztaty…

Program obejmuje cotygodniowe warsztaty zdrowego odżywiania, warsztaty rozwoju osobistego oraz ćwiczenia fizyczne, które pomogą Ci się pozbyć zbędnych kilogramów.

 

W zdrowym ciele….

Ćwicząc spalisz niechcianą tkankę tłuszczową, zmniejszysz obwody swojego ciała. Wyrzeźbisz oraz wysmuklisz mięśnie. Uczestnicząc w programie ćwiczysz pod okiem instruktorów, którzy zadbają byś pokochała ćwiczenia fizyczne i uzależniła się od nich. Ćwicząc minimum trzy razy w tygodniu na pewno osiągniesz sukces. Twoje ciało się zmieni, pozbędziesz się niechcianego stresu i …znajdziesz w końcu czas dla siebie.

Nielimitowane wejścia do klubu przez czas trwania programu.

 

Plan żywieniowy…

 Dieta, przygotowana  specjalnie dla każdej z uczestniczek. Dokładny plan co jeść i kiedy.

 

Pomiary wagi ciała…

Ważąc się i mierząc regularnie kontrolujesz swoje postępy.  Raz na dwa tygodnie wykonamy pomiary ,które pokażą Nam ile mamy jeszcze do zrobienia!

 

Zainwestuj w siebie…

Program trwa 60 dni. Koszt uczestnictwa wynosi 500 zł.

Cena dla Klubowiczek jest obniżona.

Opłata za program obejmuje:

 • Warsztaty co tydzień ( zdrowego żywienia oraz rozwoju osobistego)
 • Opiekę Coach’a
 • Dokładne pomiary co 2 tygodnie
 • Dietę
 • Kontrolę żywienia
 • Specjalny trening obwodowy z Trenerem Personalnym
 • Karnet Open na 2 miesiące (nielimitowany)

 Szczegółowe informacje i zapisy w recepcji klubu lub pod nr 784 524 568

W trakcie trwania programu uczestniczki korzystają z zajęć za okazaniem karnetu Strefy Ruchu

 

Program, który przygotowaliśmy całkowicie zmieni Twój styl życia…jeśli jesteś na to gotowa dołącz do Nas. Tworzymy grupę wsparcia ,która wzajemnie się motywuje oraz wspiera. Jako Twój osobisty Coach możesz na mnie liczyć. Jestem po to by pomóc wytrwać Ci w Twojej magicznej przemianie. Służę pomocą i wsparciem o każdej porze. Razem przejdziemy przez trudne chwile ,które będą się pojawiały. Potraktuj to jako wyprawę ,która przyniesie Ci zmiany zarówno w czasie jej trwania jak i po jej zakończeniu. Przekrocz granice lęków  i obaw. Pozwól aby proces zmiany samego siebie utrwalił się na dobre.