Strefa Cross

STREFA CROSS – gotowi na wycisk?!

Miejsce, stworzone specjalnie do treningów Cross. Profesjonalne wyposażenie dające ogromne możliwości. Klatka z drążkami, sztangi z obciążeniem, kółka gimnastyczne, skrzynie plyometryczne, kettlebell, dipy, liny i wiele innych. Miejsce gdzie poza zajęciami prowadzonymi przez wykwalifikowanych instruktorów możesz zrobić indywidualnie swój najmocniejszy trening.  Sprawdź się!

CROSS TRENING

Znudzeni tradycyjnymi treningami na salach fitness czy siłowni? Proponujemy Wam nową odsłonę treningu, która robi furorę w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie! Wysoka intensywność ćwiczeń i wykorzystanie ruchów funkcjonalnych sprawia, że na tych zajęciach poprawisz swoją sprawność, spalisz zbędne kalorie i poprawisz wygląd całej sylwetki! Trening crossfit’owy polecamy zarówno początkującym i zaawansowanym Panom, jak i Paniom.

FUNCTIONAL PUMP – trening funkcjonalny

Statyczny, wytrzymałościowo-aerobowy trening z wykorzystaniem sztang. Systematyczne ćwiczenia sprawią, że wyrzeźbisz , wzmocnisz i zbudujesz mięśnie, które rozwijają się podczas typowego treningu siłowego. Trening indywidualnie dopasowany do Ciebie.