Strefa Fitness

STREFA FITNESS – Twoje miejsce fitness

Strefa Fitness to ogromna powierzchnia do ćwiczeń. To tu zaczniesz swoją przemianę, tu osiągniesz życiowe rekordy i cele. Sala w pełni wyposażona, nie brakuje to niczego – prócz Ciebie:)

PILATES

System ćwiczeń opracowany przez Josefa Pilatesa. Trening zdrowego ciała, mający na celu wzmocnienie całego środka. Ćwiczenia te nazywane są często ćwiczeniami „dobrego samopoczucia”. Trening przy, którym zrelaksujesz swój umysł i wzmocnisz ciało.  Fizjoterapeuci określają metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Pilates jest metodą dla wszystkich, oraz metodą zalecaną osobą ze wszelkimi problemami związanymi z kręgosłupem.

PILATES BEJBI – nowość

Ćwiczenia pilates dla kobiet w ciąży koncentrują się na wzmacnianiu mięśni odgrywających kluczową rolę podczas porodu – przede wszystkim mięśni dna miednicy oraz głębokich brzucha. Ich regularne wykonywanie przynosi ulgę w bólach pleców oraz rozluźnia spięte mięśnie przykręgosłupowe.

JOGA

Dalekowschodni system ćwiczeń w nowoczesnej formie. Ćwiczący uwalnia się od napięć, zaczyna odczuwać odprężenie i przypływ energii. Jest to bardzo bezpieczna forma zajęć. Pozycje jogi zwane „asanami” wzmacniają ciało, zwiększają siłę, gibkość i elastyczność, wyciszają, a także pozwalają pracować nad oddechem. Yoga to doskonały trening dla każdego.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia ukierunkowane na profilaktykę, minimalizowaniu bólu kręgosłupa. Korekcja, stabilizacja, wyrównywanie napięć mięśniowych, odciążenie oraz silne mięśnie grzbietu – to główne zalety lekcji. W lekcji bardzo często wykorzystujemy pracę z dużymi piłkami stanowiącymi idealne źródło odciążenia stawów kręgosłupa  

TBC

Zajęcia w grupie, na których poczujesz, że Twoje ciało zostaje wzmocnione i wyszczuplone, skierowana na spalanie tkanki tłuszczowej zalęgającej na biodrach, brzuchu, pośladkach i udach. To lekcja z dużą liczbą powtórzeń danego ćwiczenia, w bezpiecznych, nie obciążających stawów pozycjach. Trening TBC przeznaczony jest dla wszystkich pań, którym zależy na dobrym samopoczuciu i świetnym wyglądzie. Trening o średniej intensywności.

TRENING OBWODOWY

Trening obwodowy łączy w sobie ćwiczenia na redukcję tkanki tłuszczowej z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie mięśnie ciała. Dzięki temu jest optymalnym wyborem dla tych, którzy szybko chcą zgubić zbędne kilogramy, a przy tym nie lubią długich, monotonnych treningów kardio.

 

TURBO SPALANIE

Trening całego ciała ukierunkowany na likwidacje niedoskonałości naszego ciała by cieszyć się słońcem w stroju kąpielowym. Spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, wzmacnianie, a zarazem modelowanie tych partii, na których najbardziej zależy Paniom.

 

FITBALL

Fitball, zwany też body ball, to forma ćwiczeń z dużą, gumową piłką. Ćwiczenia takie poprawiają koordynację ruchową, rozluźniają i wzmacniają napięcie mięśniowe i siłę mięśni. Ponadto zmniejszają bóle pleców, poprawiają kondycję układu krążenia i modelują sylwetkę.