Twój plan żywieniowy

Jeśli nie wiesz jak się odżywiać a chciałabyś/łeś nauczyć się zdrowych nawyków to zapraszam na konsultacje, na której omówimy szczegółowo Twoje błędy żywieniowe.

Jak wygląda konsultacja?

Na pierwszym spotkaniu przeprowadzamy pełny wywiad zdrowotny, aby móc jak najlepiej dostosować zalecenia żywieniowe i opracować indywidualny plan zmiany stylu życia. Coach wspólnie z klientem ustala plan działania oraz cel do jakiego będą dążyć.

Ile czasu trwa konsultacja?

Czas trwania konsultacji zależny jest od problemu z jakim zgłosi się klient.

W ramach kompleksowej opieki dietetycznej proponujemy Państwu dwie możliwości:

  • Coaching dietetyczny.

Spotkanie, na którym wspólnie z klientem omawiamy błędy żywieniowe oraz ustalamy zalecenia dietetyczne dzięki, którym już bezpośrednio po wizycie klient jest w stanie wprowadzić je w życie.

  • Plan żywieniowy.

W przeciągu 7 dni od pierwszej wizyty otrzymują Państwo indywidualnie dobrany szczegółowy jadłospis. Spotkania z dietetykiem (wizyty kontrolne) odbywają się w zależności od potrzeb i preferencji klienta raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. Podczas tych konsultacji otrzymują Państwo kolejne jadłospisy, wyjaśniamy też bieżące wątpliwości, sprawdzamy efekty dotychczasowej diety oraz w razie potrzeby wprowadzamy ewentualne modyfikacje jadłospisu.

Jaki jest koszt ?

Inwestycja w siebie wynosi dla klientów Strefy Ruchu- 250 zł.

Dla klientów z zewnątrz-400 zł