Strefa Fitness

Strefa Fitness

Strefa Fitness to ogromna powierzchnia do ćwiczeń. To tu zaczniesz swoją przemianę, tu osiągniesz życiowe rekordy i cele. Sala w pełni wyposażona, nie brakuje to niczego – prócz Ciebie.

Pilates

System ćwiczeń opracowany przez Josefa Pilatesa. Trening zdrowego ciała, mający na celu wzmocnienie całego środka. Ćwiczenia te nazywane są często ćwiczeniami „dobrego samopoczucia”. Trening przy, którym zrelaksujesz swój umysł i wzmocnisz ciało.  Fizjoterapeuci określają metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Pilates jest metodą dla wszystkich, oraz metodą zalecaną osobą ze wszelkimi problemami związanymi z kręgosłupem.

Interwały

Trening wytrzymałościowy składający się z ćwiczeń o zmiennej intensywności przerywane odpoczynkami. W skład treningu wchodzą dwa typy ćwiczeń – aerobowych oraz wzmacniających. Zajęcia pomagają w efektywnym chudnięciu, ponieważ pozwalają na spalanie dużej ilości kalorii w stosunkowo krótkim czasie. Trening pomaga w kształtowaniu sylwetki.

Joga

Dalekowschodni system ćwiczeń w nowoczesnej formie. Ćwiczący uwalnia się od napięć, zaczyna odczuwać odprężenie i przypływ energii. Jest to bardzo bezpieczna forma zajęć. Pozycje jogi zwane „asanami” wzmacniają ciało, zwiększają siłę, gibkość i elastyczność, wyciszają, a także pozwalają pracować nad oddechem. Yoga to doskonały trening dla każdego.

Latino

To zajęcia bazujące na latynoskich rytmach, które są doskonałym połączeniem tańców latynoamerykańskich i kroków aerobiku. Latino, to jedna z podstawowych zajęć fitness, które opiera się na choreografii. Te proste kroki bawią, cieszą i stanowią sposób na świetną rozrywkę dla każdego z uczestników. Dzięki temu, iż są to zajęcia taneczne świetnie spalają tkankę tłuszczową, pobudzają metabolizm i modelują sylwetkę.

Trening obwodowy

Trening obwodowy łączy w sobie ćwiczenia na redukcję tkanki tłuszczowej z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie mięśnie ciała. Dzięki temu jest optymalnym wyborem dla tych, którzy szybko chcą zgubić zbędne kilogramy, a przy tym nie lubią długich, monotonnych treningów kardio.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży fitness.

Profesjonalizm

W Strefie Ruchu oddajemy do Waszej dyspozycji najnowszy sprzęt.

Motywacja

Nasi trenerzy odpowiednio zadbają i zmotywują Ciebie do zmian na lepsze!

NIE ODKŁADAJ DECYZJI NA PÓŹNIEJ

Zapisz się już teraz na zajęcia fitness!

STREFA RUCHU LUBAŃ

Odwiedź nas!

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 22:00
Sobota: 9:00 – 20:00
Niedziela: 10:00 – 18:00

kontakt@strefaruchu.com Adres
ul. Tkacka 4, Lubań